Uživatel:
Heslo:

Proč spolupracovat právě s námi?

V Natural Revenue věříme v teorii win-win: "V každém případě úspěšný". Pro nás je důležité nabídnout bezpečný a prospěšný affiliate program pro vaše podnikání. Dále se můžete dočíst o dalších výhodách našeho programu.

Snadné použití

Náš ovládací panel je snadno ovladatelný. Můžete si prohlédnout své statistiky, váš účet či prodejní a propagační materiály.

Metoda pojištění "sales tracking"

Integrovali jsme nejmodernější technologii sledování. Díky kombinaci cookies Flash, standardních cookies a IP adres můžete sledovat Affiliate reference . Garantujeme sledování Affiliate referencí.

Sledování kanálů a druhotných id.

Můžete vytvořit různé reklamní kanály a určit, které z nich nabízejí lepší výsledky. Tak najdete ty nejvýkonnější kanály.

Široký výběr bannerů a propagačních materiálů

Přizpůsobíme naše bannery do všech formátů, od bannerů a textových konvenčních odkazů až po bannery tip Flash, HTML nebo propagační e-maily. Potřebujete konkrétní banner? V Natural Revenue vám ho vytvoříme.

DirectLink odkazy

S DirectLink bannery máte zjištěno, že nebudou mít propagační charakter.

Vysoké provize a v závislosti na produktu

Získejte mezi 35% a 55% na provizích. Po přístupu k účtu uvidíte výši poplatků, za každý z našich produktů.

Bonus systém

Chceme odměnit vaše úsilí. Prostřednictvím našeho systému bonusů vás odměníme pokaždé, jakmile se dostanete na určitou úroveň prodeje. Pro více informací o našem Bonus systému, kontaktujte vašeho Affiliate Managera.