Uživatel:
Heslo:

Informace o společnosti

Herbal Technologies B.V. je prestižní společnost, která se nachází v Holandsku a zabývá se distribucí produktů, které jsou charakteristické svou avantgardností a vysokou kvalitou. Máme uznání tisíců klientů po celém světě, kteří již měli možnost si ověřit účinnost každého z nich. Výše zisků, kterých můžete dosáhnout je velmi příznivá, už jen proto, že katalog se prodává sám. Toto víme díky nedávné studii, kterou jsme vytvořili a podle které klienti, kteří zakoupí jeden produkt, se stávají věrnými této značce a, když jim dojde, opakují jeho koupi a tak prospívají oboum stranám.


Výhody propagování našich produktů

Naše přednosti jsou velmi konkurenceschopné a nepřekonatelné a umisťují produkty z našeho katalogu na první pozice na trhu:

Hvězdné produkty:
Mají vysoký podíl na trhu, mají rychlý růst, a tím vytvářejí další a další výhody.

Účinné složení:
Klademe velký důraz na naše výrobní procesy. Z toho důvodu máme široký tým specialistů v různých oblastech, kteří studují kvalitu každé ingredience, která je použita ve složení našich prášků, krémů a feromonových parfémů. Navíc také vlastníme certifikáty kvality, které vyžaduje EU pro komercializaci po celé Evropě.

Online cvičební programy:
Jsme si vědomi toho, že někteří klienti mohou mít obavy nebo býti speptičtí k tomuto typu produktů. A protože chceme dosáhnout vysokého podílu na trhu vytvořili jsme přirozené cvičební programy s jedinečnými a vylepšenými technikami.

Obchody v 15 různých jazycích:
Nechceme přijít o jediného zákazníka a v mnoha případech neznalost jazyka může být důvodem proti. Jak informace popisující naše produkty tak i jejich obchody jsou k dispozici v 15 jazycích.

Marketingové nástroje:
Každý produkt má svou vlastní internetou stránku, která byla strategicky a speciálně navržena, aby v klientech vyvola důvěru. Jsou zahrnuty různé sekce s detailními informacemi o produktu, jeho působení, účincích, složení, opravdová svědectví klientů a uznávaných lékařů, atd. Veškeré tyto informace vám budou k dispozici pro vytvoření vaší lokální propagace.

Způsoby platby:
Využíváme důvěryhodných platebních systémů, které se přizpůsobí potřebám každého klienta.

Výnosy:
Tyto zisky vám nenabídne žádný jiný distributor, nabízíme ziskové rozpětí až 55% z každého nákupu. Jak můžete vidět, dosahujeme úspěchu distribucí produktů s rychlou návratností investic


Manager partnerského programu

V našem týmu máme managery partnerského programu specializované v oboru reklamy a marketingu. Pomůžeme vám dosáhnout více prodejů, sledovat komise a odeslat plateby. Také vám poradíme, jak optimalizovat reklamy na vašich webových stránkách, jak vytvořit personalizované reklamy a nabídky atd. Mluvíme vaší řečí: kontaktujte náš tým péče o partnery ve vašem rodném jazyce.

DE DK ES UK SU FR GR NL HU IT NO PO PT RC SV